Design a site like this with WordPress.com
Začíname

O nás

Kristián Beňuška

Narodil som sa v malom meste menom Partizánske. Potom som sa však cez Nitru, kde som študoval na Športovom gymnáziu, dostal až do Bratislavy. Tu študujem žurnalistiku na UK. Svoje znalosti sa aj s kolegom Braňom pokúšame pretaviť vo fungujúci podcast a blog. Športu sa dnes už aktívne nevenujem, no sledujem ho neustále. Futbal, tenis, F1 ale aj netradičné športy ako americký futbal(NFL, NCAA), bejzbal(MLB) a dokonca aj austrálsky futbal(AFL).

Branislav Bihary

Narodil som sa na prelome milénií v jednej z bratislavských nemocníc. Som študent žurnalistiky na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a spolu s Kikom, mojím spolužiakom sme sa rozhodli “zhmotniť” náš záujem o šport do formy podcastov a blogu. Aj napriek tomu, že som nikdy v žiadnom športe nevynikal a na telesnej výchove si ma vždy vyberali do tímu ako posledného, sledovanie športu ma bavilo už od mladého veku – začalo to hokejom a futbalom, dnes už okrem nich plávam aj vo vodách motošportu či iných kolektívnych športov.

Maximilián Želiska

Pochádzam z Topoľčian a momentálne študujem žurnalistku na UK v Bratislave.Šport hral v mojom živote vždy hlavnú rolu. Zaujímam sa o futbal, hokej, tenis, basketbal i hádzanú, ktorú som aktívne dlho hrával. Rád si v TV vychutnám aj závod F1 či cyklistické preteky.

Marko Hajduk

Pochádzam z Prešova, študujem na FTVŠ-UK. Som aktívny futbalista, medzi moje záľuby patrí futbal,basketbal,volejbal.

Juraj Šmondrk

Pochádzam zo Žiaru nad Hronom a čo by to bolo za rodáka, keby jeho srdcovkou nebol miestny klub Pohronie. Futbal, hokej, tenis, cyklistika motorizmus? Áno sledujem všetko i čo nebolo spomínané,no chutovečkou sú aj menej známe športy. Profesionálne som hrával badminton, no uprednostil radšej detský sen. Študent Katedry žurnalistiky v meste Bratislava, ktorého krédom je, že šípky majú mať miesto na olympiáde.

Advertisement
%d blogerom sa páči toto: